Mixed Fours - Area 12 - Hampshire / Isle of Wight

Preliminary Round
Play by Thu 24th Jun
Round 1
Play by Thu 8th Jul
Quarter-Finals
Play by Thu 22nd Jul
Semi-Finals
Play by Thu 5th Aug
Area Final (Neutral Green)
Play by Thu 19th Aug

Michael Molloy
(Milton Park, Hampshire (East/North))
(Challenger)

V
BYE

 
Michael Molloy
(Milton Park, Hampshire (East/North))

W/O
Lewis Voysey
(Leigh Park, Hampshire (East/North))
(Challenger)

 
Michael Molloy
(Milton Park, Hampshire (East/North))
8 - 15
Carla Woolvin
(Milton Park Ladies, Hampshire (East/North))
(Challenger)

 
Carla Woolvin
(Milton Park Ladies, Hampshire (East/North))
6 - 15
David Sims
(Alton, Hampshire (East/North))
(Challenger)

David Sims
(Alton, Hampshire (East/North))
(Challenger)

22 - 11
Julie Hudson
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
 

Lewis Voysey
(Leigh Park, Hampshire (East/North))
(Challenger)

V
BYE

Carla Woolvin
(Milton Park Ladies, Hampshire (East/North))
(Challenger)

V
BYE

Carla Woolvin
(Milton Park Ladies, Hampshire (East/North))
(Challenger)

26 - 4
Kath Patrick
(Milton Park Ladies, Hampshire (East/North))
 

Kath Patrick
(Milton Park Ladies, Hampshire (East/North))
(Challenger)

V
BYE

Carl Taylor
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)

13 - 7
Richard Holden
(Alton Social, Hampshire (East/North))

 
Carl Taylor
(Cove, Hampshire (East/North))

15 - 9
Christopher Cranham
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Carl Taylor
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)
12 - 16
David Sims
(Alton, Hampshire (East/North))

 

Christopher Cranham
(Cove, Hampshire (East/North))
(Challenger)

20 - 3
David Atwell
(Alton Social, Hampshire (East/North))

David Sims
(Alton, Hampshire (East/North))
(Challenger)

14 - 11
Robert Goodyear
(Oakley, Hampshire (East/North))

 
David Sims
(Alton, Hampshire (East/North))

12 - 8
Brenda Grout
(Fleet United, Hampshire (East/North))
(Challenger)

Roger Banister
(Old Basing, Hampshire (East/North))
(Challenger)
10 - 12
Brenda Grout
(Fleet United, Hampshire (East/North))

Neil Fletcher
(Lockswood, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

17 - 10
Ian Rankin
(Folland, Hampshire (Mid/West))

 
Neil Fletcher
(Lockswood, Hampshire (Mid/West))

20 - 2
Steve Whitehead
(Banister Park, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Neil Fletcher
(Lockswood, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
W/O
Keith Charbit Middleton
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))

 

 
Keith Charbit Middleton
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))
8 - 15
Julie Hudson
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

Steve Whitehead
(Banister Park, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

16 - 7
Joshua Davis
(Southampton (Old) Bowling Green, Hampshire (Mid/West))

DIANE ADAMS
(Folland, Hampshire (Mid/West))

14 - 8
John Akhurst
(Folland, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

DIANE ADAMS
(Folland, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)
8 - 13
Keith Charbit Middleton
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))

 

Keith Charbit Middleton
(Sports Centre, Southampton, Hampshire (Mid/West))

V
BYE
(Challenger)

Pete Ward
(Braeside, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

 
Pete Ward
(Braeside, Hampshire (Mid/West))
10 - 13
Julie Hudson
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

 
Julie Hudson
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))

17 - 6
Jenny Morgan
(Shanklin, Isle of Wight)
(Challenger)

Julie Hudson
(Boscombe Cliff, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

V
BYE

Leon Pope
(Southbourne, Hampshire (Mid/West))

W/O
Chris Hawkins
(Argyll, Hampshire (Mid/West))
(Challenger)

 
Leon Pope
(Southbourne, Hampshire (Mid/West))
10 - 14
Jenny Morgan
(Shanklin, Isle of Wight)
(Challenger)

Jenny Morgan
(Shanklin, Isle of Wight)
(Challenger)

V
BYE

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×