Mixed Pairs - Buckinghamshire

Preliminary Round
Play by Mon 9th May
Round 1
Play by Mon 23rd May
Round 2
Play by Mon 13th Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 4th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 18th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 1st Aug

Richard Potton
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
7 - 20
Jennifer Boden
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

Jennifer Boden
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

17 - 13
Keith Herbert
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
 

Jennifer Boden
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)
14 - 23
Malcolm Drage
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

 

 
Malcolm Drage
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

16 - 10
Peter Musgrave
(Stony Stratford, Buckinghamshire)
(Challenger)

Malcolm Drage
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)
9 - 21
Donna Brookes
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

 

 
Donna Brookes
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

17 - 15
Charlene Turpie
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

Neil Axelson
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
(Challenger)
12 - 18
Keith Herbert
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

Terry Allen
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
(Challenger)
W/O
Malcolm Drage
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

 
Malcolm Drage
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

24 - 8
David Tysoe
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

David Tysoe
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

21 - 10
Lee Thomas
(Olney, Buckinghamshire)

Howard Jones
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
13 - 18
Keith Young
(Broadway, Buckinghamshire)
(Challenger)

 
Keith Young
(Broadway, Buckinghamshire)
13 - 20
Peter Musgrave
(Stony Stratford, Buckinghamshire)
(Challenger)

Peter Musgrave
(Stony Stratford, Buckinghamshire)
(Challenger)

18 - 10
Mick Evans
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
 

Adam Tysoe
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
12 - 19
Peter Musgrave
(Stony Stratford, Buckinghamshire)
(Challenger)

Christopher Pollard
(Bletchley St Martins, Buckinghamshire)
13 - 18
Geoff Cooke
(Woburn Sands, Buckinghamshire)
(Challenger)

 
Geoff Cooke
(Woburn Sands, Buckinghamshire)
14 - 16
Mick Evans
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
(Challenger)

Mick Evans
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Steve Wilson
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Steve Wilson
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)
W/O
Monica Maughan
(Bletchley St Martins, Buckinghamshire)

 

 
Monica Maughan
(Bletchley St Martins, Buckinghamshire)
8 - 26
Donna Brookes
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

Donna Brookes
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

13 - 10
Nathan Nimmo
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
 

Monica Maughan
(Bletchley St Martins, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Donna Brookes
(Bletchley Town, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Donna Brookes
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

20 - 19
James McDevitt
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
 

James McDevitt
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

James Kirk
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

James Kirk
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

18 - 16
Simon Varty
(Bletchley St Martins, Buckinghamshire)
 

 
James Kirk
(Wolverton Town, Buckinghamshire)
15 - 23
Nathan Nimmo
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

Simon Varty
(Bletchley St Martins, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Nathan Nimmo
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Nathan Nimmo
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)

28 - 6
Ewan Thick
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)
 

Ewan Thick
(Newport Pagnell, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Keelan Higgins
(Waddesdon, Buckinghamshire)
(Challenger)

20 - 11
Terry Churchill
(Waddesdon, Buckinghamshire)

Keelan Higgins
(Waddesdon, Buckinghamshire)
(Challenger)
14 - 15
Andy Watkins
(Hazells, Buckinghamshire)

 

Andy Watkins
(Hazells, Buckinghamshire)
(Challenger)
14 - 18
Teresa Newman
(Hazells, Buckinghamshire)

 

 
Teresa Newman
(Hazells, Buckinghamshire)

15 - 13
John HOLLAND
(Chesham, Buckinghamshire)
(Challenger)

 
Teresa Newman
(Hazells, Buckinghamshire)
6 - 21
Charlene Turpie
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

Andy Watkins
(Hazells, Buckinghamshire)

17 - 13
Trevor Room
(Waddesdon, Buckinghamshire)
(Challenger)

ROGER CRICK
(Hazells, Buckinghamshire)

W/O
Stephen Bell
(Amersham, Buckinghamshire)
(Challenger)

ROGER CRICK
(Hazells, Buckinghamshire)
(Challenger)
18 - 19
Teresa Newman
(Hazells, Buckinghamshire)

 

Teresa Newman
(Hazells, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Robert Broad
(Marlow, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Robert Broad
(Marlow, Buckinghamshire)
(Challenger)

16 - 14
Declan Andrews
(Chesham, Buckinghamshire)
 

Robert Broad
(Marlow, Buckinghamshire)
(Challenger)
15 - 16
John HOLLAND
(Chesham, Buckinghamshire)

 

Declan Andrews
(Chesham, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Felicity Rees
(Marlow, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

 
Felicity Rees
(Marlow, Buckinghamshire)
W/O
John HOLLAND
(Chesham, Buckinghamshire)
(Challenger)

John HOLLAND
(Chesham, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Michael Skerry
(Iver Heath, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Michael Skerry
(Iver Heath, Buckinghamshire)
(Challenger)
5 - 16
Lorna Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)

 

Lorna Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)
(Challenger)
1 - 17
Rachel Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)

 

 
Rachel Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)
6 - 17
Charlene Turpie
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

Lorna Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Rachel Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

Rachel Efde
(Iver Heath, Buckinghamshire)
(Challenger)

22 - 8
Anne Green
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
 

Anne Green
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Charlene Turpie
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

 
Charlene Turpie
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)

18 - 12
Robert Doddington
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

Charlene Turpie
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

19 - 10
Michael Gomme
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
 

Robert Doddington
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

Michael Gomme
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

V
BYE

 
Michael Gomme
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)

19 - 5
Matthew Hyde
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)
(Challenger)

Matthew Hyde
(Gerrards Cross, Buckinghamshire)

V
BYE
(Challenger)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×