Mixed Fours - Fixtures

All-England Round of 32 (Midway Neutral Green)
Play by Thu 1st Aug
All-England Round of 16 @ Victoria Park, Royal Leamington Spa Sun 25th Aug 4:30pm (Four teams will play Mon 26th Aug at 9.15am)
Play on Sun 25th Aug
Quarter-Finals @ Victoria Park, Royal Leamington Spa 12:45 & 4:15pm
Play on Mon 26th Aug
Semi-Finals @ Victoria Park, Royal Leamington Spa 9:15am
Play on Tue 27th Aug
Final @ Victoria Park, Royal Leamington Spa 4:15pm
Play on Tue 27th Aug

Rachel Forster
(Workington, Cumbria)
(Challenger)
V
Stephen Dilks
(York Railway Bowls and Social Club , Yorkshire)

TBC
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC

 
TBC
V
TBC

 
TBC
V
TBC

Sue Adams
(Hendon, Middlesex)
(Challenger)
V
Steve Kilford
(Royston, Hertfordshire (North/East))

Malcolm Peach
(Houghton Dairy Lane, Durham)
(Challenger)
V
Rachel Cartwright
(Gosforth Bowling Club, Northumberland)

TBC
V
TBC
 

Janice Brooks
(Barton Le Clay, Bedfordshire)
(Challenger)
V
CHRIS BLAND
(Northampton Express, Northamptonshire)

David Charles
(Poole Park, Dorset)
(Challenger)
V
Toddy Di Giovanni
(Street, Somerset (South))

TBC
V
TBC
 

 
TBC
V
TBC

Darren James
(United Services, Devon (East/North))
(Challenger)
V
Lesley Clayton
(Truro City, Cornwall)

Malcolm MacKenzie
(Burgess Hill, Sussex (East))
(Challenger)
V
Carolyn Lythgoe
(Camberley, Surrey (South))

 
TBC
V
TBC

Mark Emery
(Newmarket Avenue, Cambridgeshire)
(Challenger)
V
Rebecca Willgress
(Norfolk, Norfolk)

Trevor Dighton
(St. Ives, Huntingdonshire)
(Challenger)
V
Wayne Phoenix
(Burton House, Lincolnshire)

 
TBC
V
TBC

 
TBC
V
TBC

 
TBC
V
TBC

Steve Wade
(New Lount, Leicestershire)
(Challenger)
V
Victoria Pancott
(East Leake, Nottinghamshire)

Nick Hardy
(Alton Social, Hampshire (East/North))
(Challenger)
V
Morgan Merryweather
(Island Bohemian, Berkshire)

 
TBC
V
TBC

Trevor Manning
(Nuneaton, Warwickshire)
(Challenger)
V
Wayne White
(Chester Road, Worcestershire)

Neil Collett
(Royal Wootton Bassett, Wiltshire)
(Challenger)
V
Robert Smith
(Olveston, Gloucestershire )

 
TBC
V
TBC

TBC
V
TBC
 

Ian Larkin
(Lenham, Kent (South/East))
(Challenger)
V
Harry Duffield
(Bromley, Kent (North/West))

Serena Madgewick
(Braintree, Essex (Mid/North))
(Challenger)
V
Julie Spice
(Felixstowe & Suffolk, Suffolk)

TBC
V
TBC
 

Alex Squires
(Bletchley Town, Buckinghamshire)
(Challenger)
V
Christopher Charles
(Banbury Borough, Oxfordshire)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×