Mixed Pairs - Area 26 - Surrey (East)

Preliminary Round
Play by Mon 7th Jun
Round 1
Play by Mon 21st Jun
Quarter-Finals
Play by Mon 5th Jul
Semi-Finals
Play by Mon 19th Jul
Area Final (Neutral Green)
Play by Mon 2nd Aug

Paul Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))
(Challenger)

21 - 11
JOHN SINNOTT
(Temple, Surrey (East))

 
Paul Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))
10 - 13
Nicola Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))
(Challenger)

Nicola Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))
(Challenger)
1 - 19
Richard Cushen
(North Sheen, Surrey (East))

 

Richard Cushen
(North Sheen, Surrey (East))
(Challenger)
10 - 22
David Thomas
(Oxshott, Surrey (East))

 

David Thomas
(Oxshott, Surrey (East))
(Challenger)

25 - 1
Marjorie Cole
(Old Coulsdon, Surrey (East))
 

Vivien Mutucumarana
(Gonville, Surrey (East))
(Challenger)
13 - 15
Nicola Jenkins
(Wandilea, Surrey (East))

Faye Ludlow
(Wandilea, Surrey (East))
9 - 22
John Graham
(South London, Surrey (East))
(Challenger)

John Graham
(South London, Surrey (East))
(Challenger)
8 - 17
Richard Cushen
(North Sheen, Surrey (East))

 

Richard Cushen
(North Sheen, Surrey (East))
(Challenger)

V
BYE

Lyn Nelhams
(Mid-Surrey, Surrey (East))
7 - 26
Shan Maylin
(Southey, Surrey (East))
(Challenger)

 
Shan Maylin
(Southey, Surrey (East))
4 - 20
David Thomas
(Oxshott, Surrey (East))
(Challenger)

 
David Thomas
(Oxshott, Surrey (East))

17 - 14
Andrew Richardson
(Southey, Surrey (East))
(Challenger)

David Thomas
(Oxshott, Surrey (East))

20 - 11
Steve Allnutt
(Mid-Surrey, Surrey (East))
(Challenger)

Andrew Richardson
(Southey, Surrey (East))

18 - 12
Debbie Souter
(Southey, Surrey (East))
(Challenger)

 
Andrew Richardson
(Southey, Surrey (East))

W/O
Colin Gray
(Purley Bury, Surrey (East))
(Challenger)

Peter Staples
(Wallington, Surrey (East))
13 - 20
Colin Gray
(Purley Bury, Surrey (East))
(Challenger)

Carol Mcgrail
(Sutton, Surrey (East))
16 - 20
Anne Wellington
(Warlingham Park, Surrey (East))
(Challenger)

 
Anne Wellington
(Warlingham Park, Surrey (East))
12 - 15
Marjorie Cole
(Old Coulsdon, Surrey (East))
(Challenger)

 
Marjorie Cole
(Old Coulsdon, Surrey (East))

W/O
Chris Jones
(Epsom Park, Surrey (East))
(Challenger)

Marjorie Cole
(Old Coulsdon, Surrey (East))
(Challenger)

18 - 14
Sally Wilson
(Chipstead, Surrey (East))
 

Maralyn Butler
(Cuddington, Surrey (East))
W/O
Marjorie Cole
(Old Coulsdon, Surrey (East))
(Challenger)

Kevin Donovan
(Purley, Surrey (East))
(Challenger)

W/O
Simon Clarke
(Old Coulsdon, Surrey (East))

Kevin Donovan
(Purley, Surrey (East))
(Challenger)
10 - 17
Chris Jones
(Epsom Park, Surrey (East))

 

Mike McDonagh
(Cheam, Surrey (East))
W/O
Chris Jones
(Epsom Park, Surrey (East))
(Challenger)

Marco Naayem
(Old Coulsden, Surrey (East))
(Challenger)
4 - 17
Jackie Dance
(Shirley Park, Surrey (East))

Jackie Dance
(Shirley Park, Surrey (East))
(Challenger)
7 - 18
Pat Bourne
(Sutton, Surrey (East))

 

 
Pat Bourne
(Sutton, Surrey (East))
13 - 14
Sally Wilson
(Chipstead, Surrey (East))
(Challenger)

Pat Bourne
(Sutton, Surrey (East))

19 - 3
Keith Merrett
(Ashtead, Surrey (East))
(Challenger)

Marie Sanderson
(Chipstead, Surrey (East))

31 - 6
Gillian Walker
(Sutton, Surrey (East))
(Challenger)

 
Marie Sanderson
(Chipstead, Surrey (East))
6 - 21
Sally Wilson
(Chipstead, Surrey (East))
(Challenger)

Sally Wilson
(Chipstead, Surrey (East))
(Challenger)

24 - 15
Richard Turner
(Shirley Park, Surrey (East))

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×